návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Youtubeři

Trapas ve Varech! Přítel Teri Blitzen málem zničil dům a byl vyhozen z party! Co se stalo?

Tímhle se asi známý hudebník jen tak chlubit nebude.
Vydáno: 01.07.2017
Trapas ve Varech.

Dvaapadesátý ročník karlovarského filmového festivalu už od pátečního večera běží v plném proudu. Festival se však nenese jen v duchu filmu, ale také mnohdy divokých party. A často možná až příliš divokých. O tom se ostatně přesvědčil čím dál známější DJ a producent NobodyListen, který je přítelem jedné z nejslavnějších českých youtuberek Teri Blitzen.

Právě on měl být hvězdou jedné z nejočekávanějších party večera Addict, na kterou přijížděli lidé z celé republiky. Jenže očekávaná akce nakonec pro něj skončila katastrofou.

Kdo je novým přítelem slavné youtuberky?

GALERIE: Tohle je nový přítel Teri Blitzen! Podívejte se na sexy fotky kluka, který nahradil Johny Machettu

Akce se totiž konala v jednom z pater staršího karlovarského domu naproti hotelu Thermal. Jakmile však hudebník rozjel svou divokou show, bylo zle. NobodyListen v domě totiž údajně se svými fanoušky dělali tak obrovský hluk, až na ně po pár minutách vyběhl naštvaný organizátor a celou party jim bez milosti zrušil. Podle přítomných se prý totiž bál, že starší budova, zejména pak podlaha, nepřežije jejich neskutečné řádění a skákání a oni se propadnou o patro níže!

Všechny, v čele s Nobodym, proto z místa ihned vykázal a jeho party tak zrušil! Očekáváný večer se tak malinko nepovedl a lidé, kteří mnohdy jeli do Karlových Varů zejména kvůli této party, neskrývali své naštvání. To ostatně na svém Instagramu neskrývá ani NobodyListen, který tvrdí, že organizátor moc dobře věděl, jak to na jeho party většinou vypadá. Tohle se ovšem přeci jen Nobodymu, který byl na party bez slavné youtuberky, příliš nepovedlo.

Uma Thurman ve Varech.

GALERIE: Uma Thurman řádí ve Varech! Neuvěříte, jak vypadala hvězda Kill Bill a Pulp Fiction na červeném koberci!

Kdo ve Varech nejvíce zazářil?

GALERIE: Sexy Affleck a vyprsená Čvančarová. Podívejte se na největší hvězdy i trapasy karlovarského červeného koberce

Článek je zařazen v: Karlovy Vary, Teri Blitzen, trapas, vyhazov, NobodyListen
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama