Oblíbený internetový vtipálek a tvůrce reakčních videí, v nichž se nebojí rýpat opravdu do nikoho.
nejnovější video kanálu
Vláďa

Vláďa, vlastním jménem Vladimír Kadlec, je známý komik a věčný smíšek z kanálu Vladavideos. Narodil se 31.5. 1996 v Ostravě, v 18 letech se však odstěhoval od rodičů do Prahy, kde žije dodnes. Na YouTube točí videa od roku 2013. Nejdříve měl málo známý kanál VláďaVlog, poté ovšem přešel na svůj mnohem známější kanál Vladavideos. Jeho prvním videem vůbec byl názor na Facebook. „To video bylo vlastně o litování se na Facebooku, kde jsem mladým lidem řekl, že jsou to s*áčové, když se litují na Facebooku a že to nemám rád a takhle jsem to popisoval," řekl v rozhovoru pro server vzdy.cz.

Už první video mělo ale velký úspěch a jeho youtuberská hvězda začala pomalu stoupat. Nejdříve se proslavil natáčením prankcallů a vinů, po čase přešel převážně k natáčení názorových videí a vyprávění veselých historek. Čas od času se ovšem věnuje i milovanému hip-hopu a vydal například rapové songy k fenoménu Pokémon GO s názvem Lovci pokémonů či disstrack na youtubera MikeJePan Kocour Mikeš. Populární je také jeho série pranků s youtuberem Datlem. Už na začátcích své kariéry tvrdil, že se dá YouTubem bez problémů uživit a nyní už to se svým úspěchem jenom potvrzuje. Vláďa se stal zavedeným youtuberem, který láká známé značky a na jaře roku 2018 se mohl pochlubit více než půl milionem odběratelů.

Fanoušci pak pečlivě sledují i jeho osobní život. Na začátku youtuberské kariéry prožíval svou první velkou lásku s dívkou Karol zvanou Packa. S tou se ale po více než ročním vztahu rozešel. Jeho prvním spolubydlícím byl méně známý youtuber Blazer, s nímž si ovšem po čase přestal rozumět. Poté se odstěhoval a po čase začal bydlet se známým provokatérem a tvůrcem reakčních videí PeeetaaaTV. V roce 2017 si pořídil psa s bizarním jménem Vodopád. Mnoho hejtrů ho za netradiční jméno odsuzovalo, malý retrívr se ovšem také díky jménu stal brzy miláčkem všech Vláďových fanoušků.

Rozbalit text Sbalit text

reklama