TopStar

6. prosince 2013 08:48

E. Bozonová

Cesta soutěží: Eva

Třiadvacetiletá sexy blondýna vyhrála osmou Volbu a do Vily vstoupila 29. srpna společně s Pavlínou, s níž nakonec prohrála 8. listopadu. Stala se jednou z nejvýraznějších osobností show, podílela se na vymýšlení fint a extra úkolů, ke konci však začala ztrácet nervy. Ve Vile prožila 71 dní.

Jako dárek s sebou holky přinesly klíč od malé ložnice, která se brzy stala místem Eviných dlouhých rozprav s Vladkem. Mimo jiné spolu odstartovali velkou aféru – nejdřív vyvolali v ostatních podezření, že spolu něco mají, a tuto historku korunovali pohádkou o Evině těhotenství. Eva díky tomu ztratila důvěru Nikol, která se cítila podvedená. Necelé dva týdny stačily k tomu, aby si Eva vypěstovala alergii na Romanino neustálé povídání a křik.

Srdeční záležitost

Zatímco s Vladkem jen milostný vztah předstírala, do pohledného Honzy se přece jen zakoukala. Když jí po návratu z Duelu slíbil splnit jakékoli přání a diváci jim v anketě naplánovali erotické hrátky, dostala Evina psychika pořádně na frak. I když se bránila nařčení ze zamilovanosti, protože dobře věděla, že z Honzovy strany o žádné velké city nejde, přiklonila se nekriticky na jeho stranu do tábora, který začal agresivně bojovat proti Vladkovi. Tím si zřejmě znepřátelila i část fanoušků.

Duelová šampiónka

Během své první krize byla Eva tak protivná, že ji VyVolení poslali do Duelu a v pátek 13. září slavila první vítězství, tentokrát nad Martinem. Za tři týdny ji vypalcovali podruhé a tentokrát si vybrala za soupeře Pepu. Tihle dva si šli pořádně na nervy a začali překračovat meze slušnosti. Eva o něm v přímém přenosu prohlásila, že je vylízaný jako kelímek od jogurtu, a v pátek 4. října ho poslala domů. Třetí triumf si připsala na konto 8. listopadu, když porazila v Duelu Reginu. O týden později se utkala v Superduelu s Pavlínou a tuto bitvu se jí už nepodařilo vyhrát.

Video: Medailonek Eva

Video: The Best of Eva

Fotogalerie:

Eva a její příběh

Eva s Vladkem ve sprše

Eva a Honza

Jako dárek s sebou holky přinesly klíč o malé ložnice, která se brzy stala místem Eviných dlouhých rozprav s Vladkem. Mimo jiné spolu vyrobili velkou aféru – nejdřív vyvolali v ostatních podezření, že spolu něco mají, a tuto historku korunovali pohádkou o Evině těhotenství. Eva díky tomu ztratila důvěru Nikol, která se cítila podvedená. Necelé dva týdny stačily na to, aby si Eva vypěstovala alergii na Romanino neustálé povídání a křik.

Srdeční záležitost

Zatímco s Vladkem jen milostný vztah předstírala, do pohledného Honzy se přece jen trochu zakoukala. Když jí po návratu z Duelu slíbil splnit jakékoli přání a diváci jim v anketě naplánovali erotické hrátky, dostala Evina psychika pořádně na frak. I když se bránila nařčení ze zamilovanosti, protože dobře věděla, že z Honzovy stany i žádné velké city nejde, přiklonila e nekriticky na jeho stranu do tábora, který začal agresivně bojovat proti Vladkovi. Tím si zřejmě znepřátelila i část fanoušků.

Duelová šampiónka

Byla tak protivná, že ji VyVolení poslali do Duelu a v pátek 13. září slavila první vítězství, tentokrát nad Martinem. Za tři týdny ji VyVolení vypalcovali podruhé a tentokrát si vybrala za soupeře Pepu. Tihle dva si šli pořádně na nervy a začali překračovat meze slušnosti. Eva o něm v přímém přenosu prohlásila, že je vylízaný jako kelímek od jogurtu, a v pátek 4. října ho poslala domů. Třetí triumf si připsala na konto 8. listopadu, když porazila v Duelu Reginu. O týden později se utkala v Superduelu s Pavlínou a tuto bitvu se jí už nepodařilo vyhrát.

Sdílejte článek
Štítky duel

Přečtěte si také