TopStar

6. prosince 2013 11:45

E. Bozonová

Cesta soutěží: Lucka

Okatá zrzka dostala ve třetí Volbě žolíka, a tak šla ve středu 21. srpna rovnou do Vily s Láďou a hned od počátku vytvořili nerozlučnou dvojici. Bez úhony prošla až do devátého Duelu, v němž porazila Jafara. Ze hry ji vyřadil 22. listopadu těsně před cílem Vladko. Ve Vile prožila 92 dní.

Milovnice všeho živého se chtěla ve Vile zdokonalit v jednání s lidmi. Zatímco se zvířaty se snadno dohodne, v komunikaci s jejich páníčky mívá problémy a s intimnějšími kontakty už leckdy přímo nepřekonatelné. Možná i díky tomu se i v soutěži dlouho vyhýbala konfliktům. První pokus o "léčbu“ absolvovala hned v prvních dnech, když se pokoušela líbat s panicem Láďou. S ním také vytvořila základ spolku mimoňů a brzy si padla do noty i s Vladkem. „Je to velmi inteligentní a zvláštní žena, někoho takového jsem ještě nepotkal,“ prohlásil později dvojnásobný vítěz VyVolených.

Konec jemné holčičky

Ve VyVolených klid Lucce dlouho nevydržel. Už po týdnu vypěnila poprvé, když nevydržela příval Romaniných „dobrých rad“ a chrstla na ni obsah sklenice, kterou právě držela v ruce. Vzápětí se proměnila v slzavé údolí, protože takovou „koňskou“ dávku emocí, řevu, střídání nálad a přívalů slz nedokázala zvládnout. Měsíc po vstupu do Vily se Lucka rozhodla pro radikální proměnu, a to nejen vnitřní. Shodila dlouhé vlasy – nejprve jí Zdeňka vytvořila slušivé mikádo, pak na ni vzal Martin strojek a výsledky jeho řádění upravila Mirka. O něco později získala titul, který ji rozplakal – byla jmenována Buřtíkem Vily. Během soutěže totiž přibrala neuvěřitelných jedenáct kilo.

Konec před cílem

Devátým Duelem, v němž vyřadila ze hry Jafara, a tím pomstila kamarádku Nikol, jakoby najednou nabrala dech. Její radikální změnu však nevydýchal Vladko, podezříval ji, že se jako velká hráčka zpočátku jenom vezla. Jejich spor způsobil i Lucčin předčasný odchod ze show. Místo aby taktizovala, když už ve Vile zbyli poslední čtyři kandidáti na vítězství, vyzvala do Duelu Vladka, jenž byl jediným, s nímž měla ve Vile nějaký spor. Prohru na prahu Velkého finále brala sportovně, vytoužený cvičák a zoo koutek prý stejně postaví.

Video: Medailonek Lucky

Video: The Best of Lucka

Lucie : stříhání vlasů

Video : Ona más styl

Sdílejte článek

Přečtěte si také