TopStar

6. prosince 2013 13:53

E. Bozonová

Cesta soutěží: Romana

Jediná vdaná mamina čtvrté řady VyVolených vyhrála 29. srpna sedmou Volbu a do Vily přišla společně s Mirkem. Extrovertní a hlučná Ostravanka prošla celou show až do Malého finále, v němž prohrála 28. listopadu s Vladkem. Ve Vile prožila 91 dní.

Romana vpadla do Vily jako velká voda a od prvopočátku lezla snad úplně každému na nervy, ve Vile i v jejím zákulisí. Současně ji ale nešlo nemít rád. Smála se, jako když se sype železářství, při hádkách řvala jako pominutá, za chvilku už ale o ničem nevěděla. Už po dvou týdnech ji chytil takový hysterák, že ji ostatní požádali, ať si jde řvát ven na terasu. Nepřekonatelný spor však neměla s nikým. Jako jediná podnikla tajný výlet "do civilizace" – musela si totiž před volbami do Poslanecké sněmovny vyzvednout na žižkovské poště voličský průkaz. Několikrát jí musel věnovat pozornost i lékař kvůli potížím, které zřejmě měly psychické příčiny.

Jako na houpačce

Do reality show přišla s pořádným rancem problémů, které ji neustále trápily. Doma nechala manžela, jehož láskou si už nebyla po sérii svých průšvihů ani trochu jistá. Stýkalo se jí po dvanáctileté dceři Nikolce. Hlavou se jí stále dokola honily potíže ostatních členů rodiny. A tak zatímco při plnění úkolů, byla akční, zábavná a jedinečná, vzápětí na ni padal stesk a celé hodiny proplakala. Nový dech nabrala díky dceři, která přijela do pražského studia VyVolených, aby si s ní mohla promluvit aspoň prostřednictvím plazmy v obýváku. Nikolka ji ujistila, že na ni doma všichni čekají a drží jí palce, a Romana se rozjela jako dráha. Byla tak výrazná, že se nejspíš právě proto soupeři obávali vyzvat ji do Duelu. Došla až do Malého finále, v němž ji porazil Vladko, a získala tak pomyslnou bronzovou medaili. A to přece není žádná ostuda!

Video: Medailonek Romany

Video: The Best of Romana

Ona má styl : Romana

Romana aka rapper

Romana Maminka

Romana a Vladko : hádka

Sdílejte článek
Štítky Poslanecká sněmovna hádka víla Vladko Dobrovodský

Přečtěte si také